Nielen práca, ale aj zábava. Takto sa bavíme na teambuildingoch.
Business
7
 min read
March 10, 2022

Nielen práca, ale aj zábava. Takto sa bavíme na teambuildingoch.

Martin Macík
Martin Macík
Business Manager
LinkedIn Logo

Práca v IT firme je niekedy poriadne vyčerpávajúca a mentálne náročná. Tvrdú prácu hlavou však vždy treba vystriedať s chvíľami oddychu a zábavy. Častokrát teda organizujeme plánované aj neplánované spoločné akcie, ktoré nemajú konkurenciu!

Teambuildingy nám pomáhajú trochu sa odreagovať, lepšie sa spoznať, ale hlavne sa pri nich poriadne zabavíme.

Na stretnutie s kolegami aj mimo kancelárie je vždy správny čas. Inšpirujte sa našimi zážitkami.

Pravidelné firemné raňajky

Náš tím každým dňom rastie a je pre nás čoraz náročnejšie, aby sme sa všetci stretli a trochu sa porozprávali aj o niečom inom ako o práci. Jedna vec nás však vždy donúti opustiť pohodlie kancelárie – dobré jedlo!

Spoločné raňajky sú dôležitou súčasťou teambuildingových aktivít v GoodRequest

Plesovačky

Vždy uvítame možnosť trochu sa vyfešákovať, obuť si tanečné topánky a pretancovať celú noc. Keďže väčšina z nás sú absolventi Fakulty riadenia a informatiky na Žilinskej univerzite, častokrát nás spojí práve fakultný ples.

Ples na Fakulte riadenia a informatiky je bežnou súčasťou nášho tímového programu

Kalčetko a turnaje

Našou najväčšou slabosťou je stolný futbal, alebo ako ho voláme my vo firme – kalčetko. Radi si ho zahráme proti sebe v našej chill zóne a po poctivom tréningu si zmeriame sily aj s inými tímami na rôznych turnajoch. Neverili by ste, ako dobre si takýmto spôsobom precvičíme postreh a presnú mušku.

Medzi najobľúbenejšie tímové aktivity patrí kalčeto
Kalčeto je dôležitou súčasťou našej oddychovej zóny
Na odreagovanie a zábavu máme v office rôzne možnosti, prečítaj si Ako vytvoriť príjemné a efektívne pracovné prostredie

Konferencie

Vzdelávať sa treba v každom veku bez ohľadu na skúsenosti, a preto sa zúčastňujeme rôznych školení a konferencií vždy, keď je to možné. Okrem toho, že sa dozvieme množstvo užitočných informácií od najväčších odborníkov, získame cenné rady a inšpirácie, ale tiež spoznávame aj iných kolegov z brandže.

GoodRequest tím na konferenciach
Prečítaj si naše pohľady na LaraCon 2019 či Online mDev camp

Hackathony

Každoročný Hackathon sa stal neodmysliteľnou súčasťou našej firmy.  Cieľ je vždy jasný - zorganizovať firemnú akciu v rodinnej atmosfére, kde môže každý prejaviť svoje emócie, nápady a nesplnené túžby. Zároveň je to tiež príležitosť spojiť príjemné s užitočným a zábavnou formou vytvoriť niečo zaujímavé či už pre firmu, alebo aj pre zákazníkov.

Hackathon patrí medzi najväčšie teambuildingové aktivity, zaujíma ťa, ako prebiehajú? Prečítaj si o Hackathone 2021 na tému Open Source 🔓 či o Hackathone 2020 na tému Automatizácia!

Keď nám domáci hackathon skončí, tak ideme vyhrať ďalší do inej firmy :)

GoodRequest ako víťaž  Jaguar Land Rover Developer Challenge

Výlety do prírody

Držíme sa hesla: „V zdravom tele zdravý duch“ a preto radi vybehneme do prírody na čerstvý vzduch zakaždým, keď je pekné počasie. Nezáleží na tom, či je leto alebo zima, trochu športu vždy uvítame.

Sportové aktivity a výlety do prírody v rámci GoodRequest

Vzdelávanie a prezentácie

To, čo sa naučíme, ochotne odovzdáme aj druhým. Radi navštevujeme najmä našu alma mater Žilinskú univerzitu, kde sa so študentmi podelíme so svojimi skúsenosťami a vedomosťami. Popri tom sa samozrejme aj trošku spropagujeme :)

GoodRequest tím súčasťou vzdelávacích aktivít
Prečítaj si rozhovor nášho CEO pre Fakultu riadenia a informatiky

Cestovanie

Vždy keď sa dá, tak cestujeme. Či už za prácou alebo zábavou. Najdôležitejším pravidlom je mať okolo seba správny tím ľudí a spoznávanie nových krajín sa môže začať!

Cestovanie ako súčasť práce v goodrequest

Cestovanie nie len za vzdelaním ale aj zábavou

Zábava a adrenalín

Samozrejme, nezabúdame ani na tradičné teambuildingové aktivity. Medzi naše obľúbené patria napríklad motokáry či bowling, pri ktorých si užijeme príjemnú kombináciu adrenalínu a zábavy. Víťaz môže byť len jeden, preto do toho treba dať naozaj všetko.

Zábava a adrenalín sú dôežitou súčasťou budovania tímu
Pripravili sme pre teba taktiež reporty z našich legendárnych splavov na Orave či návod na prípravu Online teambuildingu
Potrebujete pomôct s vaším digitálnym produktom? Kontaktujte nás!
hello@goodrequest.com
Do you need help with your digital product? Contact us!
hello@goodrequest.com

Like what you see?
Join our newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
High quality content once a month. No spam, we promise.
Your personal data is processed in accordance with our Memorandum on Personal Data Protection.

Páči sa vám náš content?
Odoberajte newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s našim Memorandom na ochranu osobných údajov.