GoodRequest Academy

Challenge

Challenge

Zmeraj si sily s
ostatnými

Vyskúšaj si riešenie reálnych problémov z praxe v rámci zadania pripraveného našimi developermi a dizajnérmi. V rámci návrhu riešenia si navyše porovnáš sily s ďalšími v komunite a môžeš vyhrať vecné a finančné ceny.

Nové zadanie už čoskoro! 
Registruj sa a budeš o ňom vedieť ako prvý.

Pre koho je výzva?

Nezáleží na tom, kto si

Pýtaš sa, kto sa výzvy môže zúčastniť? Ktokoľvek! :) Je nám jedno, či si študentom vysokej školy, absolvent alebo si hľadáš prácu, záleží len na kvalite vypracovaného zadania. Nerobíme rozdiely.
Priebeh

Všetko je v tvojich rukách

Každý kvartál prichádza nová výzva. Ich zverejňovanie prispôsobujeme harmonogramu študentov a tiež aktuálnosti zadania. Challenges navrhujeme tak, aby ti ich vypracovanie  nezabralo viac než 40h. Nikto ti však nebráni ohúriť nás kreatívnejším, náročnejším a komplexnejším riešením.
Ukončenie

Feedback, vecné ceny či cash

Po odovzdaní riešenia je loptička na našej strane ihriska. Každé vypracované zadanie starostlivo zhodnotí, otestuje a posúdi tím zložený z developerov, či dizajnérov. Vzhľadom na množstvo zapojených zverejňujeme TOP 5 prác. Vecnú alebo finančnú cenu získava najlepšia z nich. Prekvapenie, ale každý zapojený.
Pripravený na challenge?

Aktuálne zadania

Aktuálne nie sú pripravené žiadne challenges
Testimonials

Čo o týchto programoch hovoria účastníci?

“S UX som sa začala len v lete 2021. V októbri som narazila na Design výzvu a prihlásila som sa. Na moje prekvapenie som skončila druhá a to ma povzbudilo makať viac a o pár mesiacov na to som si do GR poslala CV. Už 2 mesiace pracujem ako Junior designer a plním si sny.“

Junior UX/UI designer
Veronika Ivanová

Prínos vidím v tom, že aj ľudia bez pracovných skúseností a so základnými znalosťami môžu prostredníctvom bootcampu získať hlbšie poznatky z oblasti a potom ich využiť na reálnych projektoch. Čo sa prejavilo aj na mojom prvom tasku, ktorý predstavoval približne 70 % práce, s ktorou som sa stretol už v rámci bootcampu.

Junior Backend designer
Adam Fagan

Po absolvovaní týchto dvoch mesiacov som získal všeobecný prehľad o architektúre systému, viem, ako vytvoriť vysoko škálovateľné api od prvých kontrolérov až po maintenance, a viem pracovať s celým ekosystémom moderných nástrojov na vývoj backend aplikácií.

Junior BACKEND DEVELOPER
Michal Pleva

Počas dvoch mesiacov prednášok sa dozvieš všetko potrebné, od architektúry, databáz, bezpečnosti, verzovania, typescriptu až po DevOps, čo uplatníš v praktickej časti, ktorá tvorí väčšinu času. Ak si s niečím nebudeš vedieť rady, pomôžu ti kolegovia z bootcamp alebo skúsení mentori. Ak niečo pokazíš, nič sa nestane, pretože nepracuješ na projekte. Okrem toho spoznáš veľa skvelých ľudí, naučíš sa pracovať v tíme a získaš množstvo zručností, takže sa s ľahkosťou pustíš do projektu.

Junior BACKEND designer
Ľubomír Dlhy
Vyskúšaj si staršie výzvy

Minulé zadania

GoodRequest Academy: Hra pre Android

>

GoodRequest Academy: Google Workspace Add-on

>

GoodRequest Academy: Futbalová hra

>

GoodRequest Academy: Dizajnové zadanie

>

GoodRequest Academy: Parkovací Slack Add-on

>

Chceš mať istotu, že ti žiadne zadanie neunikne?