#grpartners: nová vizuálna identita a web pre Systeming
Business
2
 min read
July 11, 2022

#grpartners: nová vizuálna identita a web pre Systeming

Veronika Martišková
Veronika Martišková
Project Manager
LinkedIn Logo

Rozpoznateľná identita a prezentačný web bez kompromisov? Žiadny problém! Náš dizajn a frontend tím vytvorili nové webové riešenie, ktoré umožňuje spoločnosti Systeming jasne komunikovať svoje hodnoty a silné stránky potencionálnym klientom.

Spoločnosť Systeming sa zameriava na riešenie komplikovaných problémov s prevádzkou a energetickou efektivitou nehnuteľností. Systeming je partnerom popredných spoločností a inštitúcií vo verejnom sektore a technologickom priemysle a to najmä vďaka osobitnému prístupu, flexibilite a vysokej kvalite riešení, ktorých výsledkom je zvýšená bezpečnosť, kvalita a modernizácia pracoviska s cieľom zvýšiť spokojnosť zamestnancov.

Nie len nový brand ale aj webové stránky

Naša spoluprácu pozostavala z tvorby vizuálnej identity a vývoju webovej stránky. Cieľom spolupráce bolo vytvoriť jasne rozpoznateľnú identitu, ktorá reflektuje jednotlivé oblasti, v ktorých spoločnosť poskytuje svoje dlhoročné skúsenosti a tím profesionálov.

Po zadefinovaní novej identity sme sa venovali UX/UI dizajnu a vývoju novej webovej stránky, vďaka ktorej je spoločnosť schopná profesionálne prezentovať poskytované služby a silné stránky spoločnosti.

Aby sme splnili všetky požiadavky klientov, vytávarame prostredie  v ktorom sa klienti cítia bezpečne zdieľať s nami informácie o svojom biznise a jeho vývoji. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a Systeming nebol výnimkou. Vývoj produktu sme sústredili okolo HCD prístupu. Vďaka skvelej atmosfére na úvodnom workshope sme boli schopní zadefinovať a pochopiť produkt a to, čo si klient praje, avšak najmä to, čo si prajú koncový konzumenti služieb, ktoré Systeming ponúka. To nám umožnilo vytvoriť personalizovaný brand a dizajn webu, priamo pre potreby klienta.

Pri technickom riešení webu sme využili PHP framework Laravel, ktorý nám umožnil prispôsobiť sa požiadavkám klienta a dodať riešenie na mieru, ktoré spĺňalo hodnotu požadovanú klientom.

Zaujímajú vás naše projekty? Prečítajte si viac v našom portfóliu.
Potrebujete pomôct s vaším digitálnym produktom? Kontaktujte nás!
hello@goodrequest.com
Do you need help with your digital product? Contact us!
hello@goodrequest.com

Like what you see?
Join our newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
High quality content once a month. No spam, we promise.
Your personal data is processed in accordance with our Memorandum on Personal Data Protection.

Páči sa vám náš content?
Odoberajte newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s našim Memorandom na ochranu osobných údajov.