#grpartners: Najväčšia sieť nabíjacích staníc ZSE Drive rozširuje ponuku služieb e-mobility
Business
2
 min read
April 27, 2022

#grpartners: Najväčšia sieť nabíjacích staníc ZSE Drive rozširuje ponuku služieb e-mobility

Veronika Martišková
Veronika Martišková
Project Manager
LinkedIn Logo

Pre nášho dlhoročného partnera Západoslovenská energetika, a.s. sme pripravili rozšírenie platformy produktov a služieb ZSE Drive o segment domácnosti. Vďaka novej funkcionalite dostupnej na webovej stránke a v mobilných aplikáciách získajú používatelia rýchlejší a jednoduchší prístup k nabíjaniu z pohodlia domova.

Západoslovenská energetika, a.s. je najsilnejším hráčom v oblasti dodávky elektrickej energie a plynu na Slovensku a zároveň je súčasťou európskej energetickej skupiny E.ON. Okrem toho, že spoločnosť prevádzkuje distribučnú sieť a dodáva elektrickú energiu rozširuje svoje pôsobenie v oblasti ekológie a udržateľnosti dopravy prostredníctvom projektu ZSE Drive zameraného na e-mobilitu.

Na návrhu a tvorbe platformy pre majiteľov elektromobilov ZSE Drive spolupracujeme od roku 2017. Vytvorili sme komplexný produkt pozostávajúci z backend a frontend vývoja ako aj natívnych aplikácií pre mobilné platformy Android a iOS, ktoré v súčasnosti zastrešujú viac ako 44 700 nabíjacích staníc naprieč Európou.

Nová B2C funkcionalita pre nabíjanie v pohodlí domova

S cieľom zvýšiť záujem o e-mobilitu, prichádza ZSE Drive s novou funkcionalitou pre domácnosti, vďaka ktorej záujemcovia môžu nabíjať svoje elektromobily tam, kde parkujú - rýchlo, lacno a pohodlne.

Nová funkcionalita na webovej stránke, ako aj v mobilných aplikáciách zlepšuje a zjednodušuje zákaznícku cestu pre objednanie domácej nabíjačky Smart Wallbox.

Zároveň vďaka integrácií služby domáce nabíjanie do mobilnej aplikácie je možné zariadenie ovládať pohodlne a na diaľku. Nová sekcia v mobilnej aplikácii umožňuje plánovať, kontrolovať, spustiť a zastaviť nabíjanie vozidla v správnom čase s ohľadom na aktuálnu cenu elektriny prostredníctvom manažmentu taríf. Umožňuje tiež sledovať priebeh a históriu spotreby a nákladov na nabíjanie.

Použité technológie:

  • Frontend - React
  • Backend - Node.js
  • Android - Kotlin
  • iOS -  Swift
Potrebujete pomôct s vaším digitálnym produktom? Kontaktujte nás!
hello@goodrequest.com
Do you need help with your digital product? Contact us!
hello@goodrequest.com

Like what you see?
Join our newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
High quality content once a month. No spam, we promise.
Your personal data is processed in accordance with our Memorandum on Personal Data Protection.

Páči sa vám náš content?
Odoberajte newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s našim Memorandom na ochranu osobných údajov.