Voľné pozície

Business development manager

Staň sa súčasťou digitálneho štúdia, v ktorom vznikajú produkty spojením ľudských potrieb, technológií a biznisu. Našim cieľom je ísť príkladom a vytvárať prelomové digitálne riešenia, ktoré zvládnu skúšku času a to všetko spoločne ako tím. To sme my. GoodRequest.

Do nášho Business development tímu hľadáme kolegu, ktorému zveríme rozvoj a analýzu obchodných príležitostí v Českej republike - Prahe. Keďže sme digitálne štúdio, je nevyhnutné, aby si mal buď skúsenosti z IT biznisu, alebo bol IT nadšenec.

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý dokáže odhadnúť rovnako krátkodobý alebo dlhodobý potenciál. Jeho úlohou bude nastaviť stratégiu pre nové partnerstvá tak, aby priniesli nové príležitosti pre obchod a zároveň vie rozpoznať nové produkty a služby, ktoré lepšie uspokoja potreby našich súčasných zákazníkov.

Čo bude tvoja náplň práce?

  • Oslovenie potenciálnych klientov a budovanie pozitívnych vzťahov založených na dôvere a porozumení.
  • Analýza nových obchodných príležitostí.
  • Organizovanie obchodných stretnutí.
  • Prieskum organizácií a jednotlivcov s cieľom nájsť nové príležitosti.
  • Hľadanie a rozvoj nových trhov a zlepšovanie predaja.
  • Účasť na konferenciách, stretnutiach a podujatiach súvisiacich s našim odvetvím, s možnosťou aj v zahraničí.
  • Využívanie kontaktov a prezentácia našich produktov a služieb.
  • Vypracovanie cenových ponúk a návrhov pre klientov.
    Aktívna spolupráca na cieľoch business development tímu, rast podnikania a zabezpečenie ich plnenia

Benefity

Ľudia sú u nás vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa budeme im to snažiť čo najviac spríjemniť.

  • Najnovší MacBook, mobilný paušál a všetko technické vybavenie, ktoré budeš potrebovať
  • Maximálna podpora vzdelávania, tímové stretnutia, spoločná účasť na konferenciách a workshopoch
  • Voľný pracovný čas, žiadne striktné pravidlá a mikromanažment
  • Možnosť pracovať homeoffice alebo z co-workingu
  • Firemná angličtina, pestrá ponuka odborných kurzov
  • Multisport karta
  • Legendárne teambuildingy‍, lyžovačky, splavy, pravidelné spoločné raňajky, firemný hackathon
  • Referral bonus, bezúročné pôžičky, dôchodkové sporenie

Klienti a projekty

Našimi partnermi sú Tatra banka, Forbes, Fitshaker, Tipsport Extraliga, Bistro, ZSE Drive, KIA motors a mnoho ďalších.

Projekty, na ktorých pracujeme sú väčšinou dlhodobé partnerstvá a klientom poskytujeme riešenia  od fázy designu až po testing.

Ak máš nasledujúce skúsenosti, si náš ideálny kandidát

  • Skúsenosti v oblasti IT business developmentu, sales, prípadne projektového a produktového manažmentu 3 rokov +
  • Silné komunikačné a negociačné schopnosti
  • Schopnosť riadiť komplexné projekty
  • Schopnosť samostatne pracovať s minimálnym vedením, byť proaktívny a zvládať neistotu.
  • Vynikajúce organizačné schopnosti, schopnosť nadväzovať kontakty a práca s CRM systémom je vítaná
  • Angličtina na plynulej úrovni, schopnosť v nej viesť obchodné stretnutie

Ďalšie podmienky

  • Nástup: Dohodou
  • Úväzok: 8h,  SZČO/ SRO
  • Platové podmienky: 2800 € + variabilná zložka (platové požiadavky závisia od skúseností kandidáta, radi ich prediskutujeme)

Hiringový proces

  1. Krátky skríningový hovor
  2. Vypracovanie zadania
  3. I. kolo pohovoru s Veronikou a Martinom ( Talent specialist + Head of business) online
  4. II. kolo pohovoru s Katarínou a Tomášom (Head of people + CEO) offline
  5. Osobnostný test
  6. Vitaj v GoodRequest!

Praha
8h, SZČO/SRO

Pridaj sa k nám

Martin Macík - Head of Business

Pracovať v GoodRequest je skvelé, je to ako pracovať s rodinou, snaha posúvať sa vpred a kreativita nás spájajú. Človek sa jednoducho každý deň teší do práce.

Výhody a benefity

Benefitmi sa u nás nešetrí.

01

Finančné benefity

Motivujeme ťa k dosahovaniu nielen pracovných, ale aj osobných úspechov.

02

Technické vybavenie

Či si team Android alebo Apple, poskytneme ti technické vybavenie podľa vlastného výberu.

03

Pracovný čas

Každý je jedinečný, preto ti umožníme zosúladiť prácu s individuálnym životným štýlom.

04

Osobný rozvoj

Využívaj svoj talent a potenciál naplno, a my ti pomôžeme v získavaní zručností a vedomostí.

05

Šport a zdravie

Podporíme ťa v dosahovaní fyzickej a duševnej rovnováhy športovými aktivitami a vzdelávaním.

06

Eventy

Aby sme neboli len dobrí kolegovia, ale aj kamaráti, organizujeme niekoľko nezabudnuteľných akcií!

Tím a kultúra

People-driven. Vo všetkom, čo robíme.

Sme skvelý tím s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a výnimočnými projektami zo Slovenska.

Testimoniály

“Ľudí a technológie spájame nie len v našich produktoch. Každý v GoodRequest má príležitosť rásť, učiť sa a posúvať spoločnosť vpred.”

Marek ŠpalekCTO

“Vďaka GR a ľuďom tu prežívam najkrajšie obdobie za posledné roky. A nie je to len práca. Je to spoločný menovateľ nás všetkých. Preto je veľmi dôležité, aby noví ľudia cítili to isté ako ja po niekoľkých rokoch.”

Maroš NovákHead of iOS