Aj ty (IT) po škole: Všetko čo si chcel/a vedieť o fungovaní (nielen) výberového procesu v IT firme
Insight
3
 min read
April 15, 2021

Aj ty (IT) po škole: Všetko čo si chcel/a vedieť o fungovaní (nielen) výberového procesu v IT firme

Miroslav Gajan
Miroslav Gajan
Marketing
LinkedIn Logo

Ako funguje IT firma? Aké projekty u nás vznikajú, alebo na akých pracujeme? Ako má správne vyzerať dobre napísaný životopis, prečo je dobré mať svoje portfólio ? Tieto otázky a omnoho viac sa snažili zodpovedať náš CEO Tomáš Lodňan a naši lead frontend & backend developeri Peter Reguli a Martin Durný na dnešnom livestreame.

V spolupráci so SPŠE Košice sme zorganizovali live event, kde sa študenti končiacich ročníkov a vysokoškoláci mohli dozvedieť ako to v našej firme funguje, ako si napísať dobrý životopis, taktiež sme sa rozprávali o "best practices" a o mnohých ďaľších veciach, ktoré si môžete pozrieť v zázname z dnešného live eventu.

Náš CEO Tomáš Lodňan a lead backed & frontend developeri sa pobavili o taktiež o trendoch, aké technológie sú na vzostupe a prečo tieto trendy je dobré sledovať.

Aj ty (IT) po škole: Všetko čo si chcel/a vedieť o fungovaní (nielen) výberového procesu v IT firme: Záznam a prezentácia

Z LIVE eventu máme samozrejme aj záznam, pre všetkých ktorí sa na LIVE evente nemohli zúčastniť, alebo ho nestihli. Po úvode a krátkom predstavení firmy našim CEO Tomášom Lodňanom nasleduje približne hodinový talk s našimi Lead backend & frontend developermi Petrom Regulim a Martinom Durným. Na konci sme sa snažili zodpovedať čo najviac otázok, a poviem Vám bolo toho celkom dosť :)

Taktiež vám k dispozícií dávame prezentáciu, kde je všetko podrobnejšie rozpísané a dúfame, že pomôže :)

Čo sme na dnešnom LIVE evente nestihli

Mali sme obmedzený čas, a mnoho otázok sme nestihli zodpovedať. Ak by Vás niečo zaujímalo, kľudne nám pod videom nechajte komentár a určite vám ho zodpovieme. Takýchto (nielen)online eventov by sme v budúcnosti chceli organizovať viac, ostalo nám plno tém a určite pre vás v blízkej budúcnosti niečo znova pripravíme.

Pre študentov sme vytvorili platformu GoodRequest Academy, môžete nám tam ukázať svoje skills, niečo sa naučiť a získať za to aj odmenu. :) Prvé zadanie je už dostupné, nezabudni nám ho včas odovzdať. Deadline na odovzdanie máš do 25.4.2021.
Potrebujete pomôct s vaším digitálnym produktom? Kontaktujte nás!
hello@goodrequest.com
Do you need help with your digital product? Contact us!
hello@goodrequest.com

Like what you see?
Join our newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
High quality content once a month. No spam, we promise.
Your personal data is processed in accordance with our Memorandum on Personal Data Protection.

Páči sa vám náš content?
Odoberajte newsletter.

Great! Welcome to newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting your email.
Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s našim Memorandom na ochranu osobných údajov.