ApplyPoslať životopis
Žilina, Liptovský Mikuláš, Košice, Bratislava, Remote

Business Development Manager

Staň se součástí digitálního studia, ve kterém vznikají produkty na základě spojení lidských potřeb, technologií a byznysu. Naším cílem je jít příkladem a vytvářet přelomová digitální řešení, která obstojí ve zkoušce časem, a to vše společně jako tým. To jsme my. GoodRequest.

Do týmu hledáme parťáka, který se nebojí výzev apomůže nám v Česku vytvořit stejné silné zázemí, jaké máme na Slovensku. Vyvíjíme produkty a poskytujeme služby, které nám dávají smysl, ale hlavně přinášejí lidem přidanou hodnotu a dobrou uživatelskou zkušenost. Prostřednictvím designu a technologií vytváříme digitální produkty pro ty nejinovativnější značky, jako je Tatra Banka (součást skupiny Raifaissen), lékárny Benu nebo Innovatrics. Na tuto pozici se hodí člověk, který se chce podílet na budování naší značky na Slovensku, sdílí naše cíle a pomůže nám vyrůst i v Česku. Je potřeba energie, houževnatost, bojovný duch a touha naplňovat osobní i firemní ambice.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • Oslovování potenciálních klientů a budování pozitivních vztahů založených na důvěře a porozumění.
  • Plánování, odhady a analýzanových obchodních příležitostí.
  • Organizování obchodních schůzek.
  • Průzkum organizací a jednotlivců s cílem najít nové příležitosti.
  • Zvyšování hodnoty stávajících zákazníků a zlepšování jejich zákaznické zkušenosti.
  • Hledání a rozvoj nových trhůa zlepšování prodeje.
  • Účast na konferencích, setkáních a akcích souvisejících s naším oborem, možnosti i zahraniční účasti.
  • Využití kontaktů a prezentace našich produktů a služeb.
  • Příprava cenových nabídek anávrhů pro klienty.
  • Aktivní spolupráce na cílech týmu pro rozvoj obchodu, růst podnikání a zajištění jejich plnění.

Pokud máš následující zkušenosti, jsi pro nás ideální kandidát:

  • Zkušenosti v oblasti IT business developmentu, sales, případně projektového a produktového managementu minimálně 5 let +
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost řídit komplexní projekty
  • Schopnost pracovat samostatně s minimálním vedením, být proaktivní a zvládat nejistotu.
  • Vynikající organizační schopnosti, schopnost navazovat kontakty a práce se systémem CRM jsou vítány.
  • Plynulá angličtina, schopnost vést obchodní jednání v angličtině

Další podrobnosti

  • Nástup: 2/2023 nebo po dohodě
  • Úvazek: 8 h, HPP / OSVČ / SRO
  • Plat: od 48 000 CZK + variabilní složka (platové požadavky závisí na zkušenostech kandidáta, rádi je prodiskutujeme)

Benefity

Lidé jsou pro nás vždy naprvním místě. Je pro nás důležité, jak se cítí v práci, a vždy se budeme snažitjim práci co nejvíc zpříjemnit.

  • Nejnovější MacBook Pro neboDell XPS, mobilní paušál a veškeré potřebné technické vybavení
  • Maximální podpora vzdělávání,týmový meetup, společná účast na konferencích a workshopech
  • Volná pracovní doba, žádnápřísná pravidla a mikromanagement
  • Možnost pracovat remote neboz jednoho z našich officů (ZA, LM, KE a BA).
  • Firemní angličtina, širokánabídka odborných kurzů
  • Multisport karta, programwellbeing, týdny zdraví
  • Legendární teambuildingy,lyžování, sjíždění vody, pravidelné společné snídaně, firemní hackathon
  • Finanční příspěvky na svatby,narození dítěte, významná jubilea
  • Referral bonus, bezúročnépůjčky, penzijní spoření

Proces náboru:

  1. Krátký screeningový hovor
  2. I. kolo pohovoru s Veronikou a Martinem (Talent specialist + Head of business)
  3. II. kolo pohovoru s Katarinou a Tomášem (Head of people a CEO)
Work with amazing people

We're trusted by global brands like ZSE, Tatra banka, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS and more. We put our heart and strong believe in human needs into products we build.

Ready to take last step?

Pracuj s úžasnými ľuďmi

Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra banka, Jaguar, Reiffeisen, KIA, Ringier Axel Springier, NAY, KROS a ďalšie. Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce. Spoločne sa snažíme tvoriť veľké a zmysluplné veci. Naše projekty denne využívajú statisíce (ak nie aj milióny) ľudí. Na to s kým spolopracuje, sme patrične hrdí a nebojíme sa to povedať celému svetu.

Pripravený spraviť posledný krok?

Goodrequest Designer Peter Linek
Goodrequest CTO Marek Spalek on Christmas Party
Goodrequest ios developer Maros Novak with CFO Nikola Knapcova
Goodrequest hackathon presentation
Goodrequest teambuilding rafting

So, ready to rock?

Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

Takže, pripravený?

Nahráva sa...
Nahrávanie zlyhalo. Max veľkosť súboru je 10 MB.
Ďakujeme! Tvoju správu sme prijali!
Uff! Niečo nie je v poriadku. Skús upraviť formulár a znova ho odoslať.